• Adult skinners - Marine

Skinners Skarpetobuty to buty dla dorosłych, które maksymalnie zbliżają stopy do chodzenia boso. Tworzą warstwę ochronną dla stopy jak skarpeta zachowując trwałość butów. To produkt, który dopasowuje się do Twojego ciała, aktywuje każdy mięsień i ścięgno oraz pozwala Twoim nogom wykonywać swoją pracę. Po prostu pozwala poruszać się bez ograniczeń. Dzięki kompaktowym rozmiarom i wrażeniu „drugiej skóry” Skinners są idealnym obuwiem do uprawiania sportu (krótkie biegi, ćwiczenia, joga, sporty wodne) a także jako para zapasowych butów (podróże, biwakowanie, turystyka piesza, kolarstwo).

Size
Development stages Adults
Season Spring, Summer
Foot high arch, normal, wide
235.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

Skinners Skarpetobuty to najbardziej barefootowa opcja butów dla dorosłych - połączenie buta i skarpety, które możesz zwinąć i schować do kieszeni lub wozić w samochodzie jako buty zapasowe. Dopasują się do każdej stopy i pomagają utrzymać jej naturalny kształt.

Skinners 2.0 zostały wyposażone w perforowaną wkładkę, a sama skarpeta wzbogacona została we włókna funcyjne, które jeszcze lepiej dopasowują się do stopy i oddychają.

  • Są antypoślizgowe oraz lekkie. Można je wykorzystać na spacerze w lesie, podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych, które wymagają balansu, jako buty zmienne na rolki lub podczas wycieczek.
  • Skinners Skapetobuty dopasowują się do stóp. Są trwałe, antyzapachowe oraz nieprzemakalne. Te właściwości zapewnia specjalny proces produkcyjny i zastosowane w nim materiały (22% bawełna, 22 % wiskoza, 45 % polipropylen Siltex oraz 11% lycra). Z powodzeniem można je stosować w różnych warunkach i przez dłuższy okres czasu.

 

Dostępne również w wersji dla dzieci.

UWAGA: Skinners Skarpetobuty są bardzo trwałe, ale przy zachowaniu pewnych warunków:

  • Skarpetkobuty są przystosowane do spacerów po naturalnych nawierzchniach, na piasek, do wody czy na siłownię. Powierzchnie, które nie są dla nich odpowiednie to przede wszystkim asfalt, beton i żwir.
  • Zachowają większą trwałość przy zwykłym chodzeniu niż podczas biegu.
  • Na rozgrzanej powierzchni ich spodnia warstwa szybciej się sprasowuje, ale dzięki temu tworzy mocniejszą powierzchnię.
  • Trwałość zależy także od wagi i składu potu danej osoby.
  • Skinners można prać, ALE NIE MOŻNA UŻYWAĆ ZMIĘKCZACZY ani suszyć ich za pomocą suszarki.

Może Cię zainteresować:

Mity na temat butów dziecięcych – warto je poznaćimage

Jeśli masz już w domu jedną parę Skinners, prosimy zwróć uwagę! Skinners 2.0 mają inną tabelę rozmiarów niż poprzednia wersja.  A jeśli nie masz jeszcze w domu żadnych Skinners, a także trochę wahasz się co do rozmiaru, zapoznaj się z naszymi instrukcjami, jak zmierzyć nogę, a na pewno razem trafimy :)

Zwykle wychodzi na ten sam rozmiar, który normalnie nosisz, ale na wszelki wypadek zmierz swoją stopę. Jak zmierzyć stopę? Po prostu przyłóż ją do ściany i zmierz długość stopy w centymetrach oraz porównaj z tabelą. Zmierz odległość od ściany do najdłuższej części palców i otrzymasz wynik. Jeśli chodzi o nadwyżkę, to w przypadku Skinners nie polecamy jej. Skarpetobut powinien leżeć jak skarpeta, w przeciwnym razie możliwe jest, że będziesz haczyć o czubek lub przeciwnie, ściskać palce, więc jeśli to możliwe, wybierz dokładnie według stopy. A teraz po prostu wyczytasz z tabeli, jaki rozmiar jest odpowiedni dla Twojej nogi. Tabela pokazuje maksymalny rozmiar stopy w cm. Tzn. jeśli masz stopę o rozmiarze 26,5 cm, ostateczny rozmiar to M (41-42), czyli do 27 cm.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dla dzieci?

SKINNERS 2.0 DLA DOROSŁYCH
Rozmiar Rozmiar EU max długość stopy [mm] Szerokość [mm]
XXS 36-37 240 90
XS 38-39 250 95
S 40-41 260 97
M 41-42 270 100
L 43-44 280 105
There is currently no comments or ratings for this product.