• Manufacturer - Baby BogsBABY BOGS

Słowo “bogs” pochodzi z języka angielskiego i oznacza torfowiska, bagna i moczary. Nie bez powodu właśnie taką nazwę wybrał dla swej marki producent tych butów dziecięcych. To obuwie nadzwyczaj ciepłe i wodoodporne, które świetnie znosi trudne warunki.

Buty odporne na mróz, deszcz i błoto

Firma Baby Bogs mieści się w USA, a dokładniej w Zachodnim Oregonie. To obszar, gdzie występują szczególnie duże i częste opady deszczu w ciągu roku. To tereny podmokłe, pełne bagien, moczar i trzęsawisk. Buty dla dzieci Baby Bogs są odpowiedzią na potrzeby tamtejszych mieszkańców. A skoro tak, to i w Polsce, w okresie jesienno-zimowym, spiszą się znakomicie.

Kozaki dla dzieci lekkie i wygodne

Choć buty Baby Bogs są w 100% wodoodporne i bardzo ciepłe, są też niezwykle lekkie. Wykonano je z oddychających tkanin – nie zaś z gumy czy ze skóry. W dodatku są też bardzo elastyczne, a co za tym idzie, niezwykle wygodne! Zalety butów dla dzieci Baby Bogs:

- 100% wodoodporne;

- posiadają 3 mm izolację Neo-Tech 3, z miękką podszewką;

- podeszwa wykonana jest z naturalnej elastycznej gumy;

- dzięki wewnętrznej podszewce, pasują bardzo dobrze także na wąskie stopy;

- buty są wysokie na 15cm, dzięki czemu wspaniale sprawdzają się przy obfitych opadach śniegu;

- można ich używać aż do -10°C;

- są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu;

- można je prać w pralce;

Testowane w ekstremalnych warunkach

Nim buty dla dzieci Baby Bogs zostaną dopuszczone do sprzedaży, przechodzą szereg testów. Producent kieruje się bardzo wysokimi wymaganiami, co do właściwości termicznych oraz izolacyjnych swoich butów. Jeden z takich szalonych testów możecie zobaczyć tutaj. To właśnie dlatego obuwiu dla dzieci Baby Bogs można zaufać.

W butach Baby Bogs stopy dziecka będą zawsze szczęśliwe, nawet podczas wielkiej ulewy!

This category has no products