• Be Lenka Play Blueberry

Pozwól swoim maluchom szaleć w Be Lenka Play kids i spraw, by wyglądały stylowo i czuły się komfortowo. Te wspaniałe, najwyższej jakości skórzane buty minimalistyczne są specjalnie zaprojektowane dla rosnących stóp dzieci. Idealne połączenie wyglądu i funkcjonalności, które dzieci uwielbiają nosić przez cały dzień.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Autumn, Spring
Sex girl, boy
Foot narrow, normal, plump, wide
Type Booties
269.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within Pozostałe rozmiary dostępne wkrótce!
Shipping price The Lack Of

Be Lenka Play zapewniają maksymalny komfort dla stopy dziecka dzięki minimalistycznej lekkiej konstrukcji i wysokiej jakości przyjaznych dla skóry materiałów. Cholewka buta jest wykonana z najwyższej jakości skóry nubukowej, która ułatwia konserwację i nie rysuje się jak to bywa ze skórą licowaną. Oddychająca wyściółka z tkaniny zapewnia suchość i przewiewność.

Kości stóp dzieci są plastyczne, dlatego elastyczność i nieograniczony ruch stopy mają ogromne znaczenie dla ich naturalnego rozwoju.

Cienka i elastyczna podeszwa o grubości 6 mm umożliwia stopie naturalną pracę w każdym kierunku, co skutkuje lepszą postawą chodzenia, mocniejszymi mięśniami stopy i zwiększonym sprzężeniem sensorycznym (dla lepszej kontroli funkcji motorycznych i równowagi).

Buty Be Lenka Play nadają się do noszenia na placach zabaw, w parkach, w każdym środowisku miejskim i do codziennych spacerów.

Szeroka przednia część buta (szeroki nosek) umożliwia swobodne poruszanie palcami i nie zgniata ich jak w butach tradycyjnych, gwarantując tym samym wygodę nawet podczas całodziennego użytkowania.

Dzięki praktycznym zapięciom na rzepy buty można dopasować do kostki, dzięki czemu są odpowiednie dla różnych typów stóp.

 

Uwaga!

Nadmierne ścieranie lub szorowanie może uszkodzić projekt butów. Jednak nie wpływa to ani nie obniża jakości. Zalecamy czyszczenie ich miękką, wilgotną szmatką.

Buty nie są przeznaczone do uprawiania sportu. Szczególnie jazda na rowerze, wspinaczka skałkowa i inne forsowne zajęcia mogą uszkodzić podeszwę.

 

Be Lenka
EU  dł cm szer cm
25 15,9 7,1
26 16,5 7,2
27 17,2 7,4
28 17,9 7,5
29 18,5 7,7
30 19,2 7,9
31 19,9 7,9
32 20,5 8,1
33 21,2 8,2
34 21,8 8,3
35 22,5 8,5
There is currently no comments or ratings for this product.