• Bobux XPLORER Aktiv Origin Olive

Xplorer to wyjątkowa seria od Bobux zaprojektowana z myślą o dzieciach raczkujących i stawiających pierwsze kroczki. Są miękkie, lekkie, elastyczne i w dodatku PIĘKNE :) Kolekcja 2019 to intensywnie soczyste kolory, klasyczna elegancja i odrobina błysku - każdy znajdzie coś dla siebie.

Size
Development stages I'm crawling, First steps
Season Autumn, Spring, Summer
Sex girl, boy
Foot narrow, normal
169.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price 60
Wymiana 0
Odbiór i płatność w sklepie. 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka zagraniczna - kurier GLS 60

Buciki Bobux seriiXplorer to buty dla malucha, który jeszcze raczkuje, stoi przy meblach lub zaczyna przygodę z chodzeniem wykorzystując pomocną dłoń rodzica. Buty Bobux zostały zaprojektowane tak, by dzieci, które przechodzą z raczkowania do chodzenia miały warunki maksymalnie odpowiadające bosej stopie. Nie usztywniają żadnego fragmentu stopy dziecka, są super lekkie i łatwo się je zakłada.

Ich podstawowe zalety to:

  • ELASTYCZNE ZAPIĘCIE NA RZEP Łatwe do założenia na wykręcające się stópki, zaprojektowane tak, by na nich pozostać,
  • WZMOCNIONY MIKRO-PANCERZEM CZUBEK BUTA niesamowita wytrzymałość na ścieranie przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej elastyczności 
  • LEKKA I ELASTYCZNA PODESZWA FLYFORM™ możliwość maksymalnego zgięcia podeszwy dla lepszego wyczucia podłoża, orientacji przestrzennej i zachowania równowagi.

UWAGA! Jeżeli Twoje dziecko ma wysokie podbicie, lub pulchną stópkę - wybierz serię Bobux StepUp Classic lub buciki Tikki. Z naszego doświadczenia Xplorery nie nadają się na pulchne egzemplarze ;)

 

UWAGA! Przed zakupem zmierz dziecku stopę - Bobux mają dużą rozmiarówkę. 


Bobux Xplorer dostępne są w rozmiarach 19-22. W tabeli podajemy długość wkładki wewnętrznej każdego z rozmiarów. Szczegóły dotyczące sposobu dobierania wielkości buta znajdziecie tu: bosastopka.pl/rozmiar

Rozmiar długość wewn. [cm]
19 12,4
20 13,1
21 13,8
22 14,5
There is currently no comments or ratings for this product.