• Coco Gray Magical Shoes

Bebe Magical Shoes to lekkie i elastyczne buty do nauki chodzenia. Sprawdzą się także jako buty dla dziecka, które już sprawnie chodzi. Ten model butów dziecięcych jest ręcznie szyty w Polsce z dbałością o szczegóły i dobór materiałów.

Size
Development stages First steps, I'm running and jumping
Season Spring, Summer
Sex girl, boy
Foot high arch, normal, plump, wide
Type Half-shoes
159.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within Tabela z rozmiarami dostępna poniżej w zakładce Rozmair.
Shipping price The Lack Of

Buty dla dziecka Bebe Magical Shoes to wygodne buty do nauki chodzenia, które sprawdzą się w przypadku dzieci, które samodzielnie potrafią stawiać już pierwsze kroczki. Będą odpowiednie na stopę normalną, szeroką oraz z wysokim podbiciem.

 • podeszwa jest wyjątkowo elastyczna i cienka (ma tylko 3,5 mm grubości), dzięki czemu stopa może się swobodnie poruszać oraz odczuwać podłoże,
 • są wykonane z miękkiej bydlęcej skóry - delikatna dziecięca stopa nie jest narażona na obtarcia,
 • górna część butów została wykonana z przewiewnej siatki Air Mesh, przez co zapewnia dobrą wentylację,
 • konstrukcja butów dziecięcych Bebe została dostosowana do naturalnego kształtu stóp dziecka,
 • posiadają wygodne zapięcie na rzep,

UWAGA:

 • Jeżeli Twoje dziecko chodzi z podparciem i jeszcze sporo raczkuje lepiej wybrać Attipas, Bobux Xplorer, Ekotuptusie, Tikki Ziggy.
 • Buty dla dziecka Bebe Magical Shoes nie należy prać w pralce! Zbyt długie zanurzanie w wodzie może spowodować farbowanie, łuszczenie i kurczenie się skóry, z której buty są wykonane.
 • Aby nie uszkodzić butów dziecięcych należy je czyścić tylko specjalnymi środkami do pielęgnacji skóry. Suszenie powinno odbywać się powoli, z dala od źródła ciepła i światła.
 • Bebe Magical Shoes nie są wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z nich w czasie suchych dni.

Może Cię zainteresować:

Zmierz dobrze stopę przed zakupem butów dla dzieci!Nauka chodzenia? Odpowiednie buciki niemowlęce i wiedza to fundament.

Zalecany zapas to minimum 0,7 cm, a maksimum nawet 1,2 cm w przypadku dzieci dobrze chodzących.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dla dzieci?

Podane wielkości są zmierzone przez nas - są większe, niż podane przez producenta.

Rozmiar długość wewn. [cm] szerokość [cm]
20 13,2 6,0
21 13,7 6,2
22 14,4 6,4
23 15,0 6,6
24 15,6 6,8
25 16,2 7,0
26 17,0 7,2

Buty dla dzieci Magical Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

 • Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.
 • Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.
 • Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.
 • Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia. Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie.
There is currently no comments or ratings for this product.