• Kategorie
  • Parametry
  • Lato

Pełne słońca i gorące lato to czas, kiedy Twój Maluch najwięcej czasu spędza na dworze, dlatego dobre sandałki są tak ważne, bo to w nich będzie biegał po lesie, placu zabaw, parku, mieście i wszędzie tam, gdzie wcześniej nie biegał :)

Najlepsze sandałki będą wykonane z miękkiej skóry (zarówno cholewka, jak i wkładka), tak by noga się nie pociła i nie obcierała, a bucik miękko pracował. Takie są sandałki Tikki oraz Bobux. Te pierwsze z super cieńką podeszwą dają pełną swobodę stópce dziecka i są bucikami bardzo minimalistycznymi. Bobuxy nieco mniej elastyczne będą odpowiednie, jeśli szukasz miękkości, ale wolisz rozwiązania bardziej klasyczne.

Ponieważ lato, to nie tylko dni słoneczne i ciepłe, wybierz też z naszej oferty trampki, lub pułbuty, które przydadzą się w te pozostałe. Bobux oferuje szeroką gamę bucików z serii iWalk odpowiednich na takie sytuacje, a jeżeli twoje dziecko jest miłośnikiem swobody, możesz wybrać dla niego buciki Tikki. Jeżeli zaś szukasz czegoś wesołego, to Attipasy będą w sam raz na spacer po mieście, czy na plac zabaw.