• Sandałki Aranya Blue Tikki

Sandały dla dzieci Ananya Dots Tikki to ulepszona wersja klasycznych sandaków dziecięcych Tikki. Lekkie, odporne na uszkodzenia i oddychające - sprawdzą się podczas letnich zabaw nawet w wyjątkowo ciepłe dni.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Summer
Sex girl, boy
Foot normal, plump, wide
Type Sandals
229.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of

Aranya Dots Tikki to elastyczne sandałki dla dzieci sprawnie już chodzących. Sprawdzą się na stopie normalnej, pulchnej i szerokiej.

 • Ich elastyczna podeszwa Vibram ma jedynie 4 mm grubości. Zapewnia antypoślizgowość i pozwala na odczuwanie nierówności podłoża. Rozwój sensoryczno-motoryczny dziecka nie jest zakłócony.
 • Wykonane z miękkiej i cienkiej skóry, a wewnętrzna wkładka ze skóry roślinnie garbowanej, bardzo delikatnej i bezpiecznej dla stóp. Można je swobodnie nosić bez skarpetek. Mała stopa nie będzie narażona na przepocenie i obtarcia.
 • Bardzo lekkie - jeden bucik waży ok. 100 g. Mała stópka nie jest obciążona, więc ruch jest maksymalnie zbliżony do naturalnego.
 • Łatwe w zakładaniu, zapięcie jest regulowane na rzep.
 • Są szerokie w środku, co umożliwia swobodny ruch stopy.

UWAGA:

 • Sandałów dziecięcych Aranya Dots Tikki nie należy prać w pralce! Zbyt długie zanurzanie w wodzie może spowodować farbowanie, łuszczenie i kurczenie się skóry, z której buty są wykonane.
 • Aby nie uszkodzić obuwia dziecięcego należy je czyścić tylko specjalnymi środkami do pielęgnacji skóry. Suszenie powinno odbywać się powoli, z dala od źródła ciepła i światła.
 • Sandały dla dzieci Aranya Dots nie są wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z nich w czasie suchych dni.

Może Cię zainteresować:

Poradnik jak wybrać sandały dziecięce i na co zwrócić uwagęimage

Minimalny zalecany zapas to 0,7 cm, w przypadku dzieci dobrze chodzących zapas może wynosić nawet 1,2 cm.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dziecięcych?

Rozmiar Długość wewn. [cm] Szerokość [cm]
20 12,7 6,1
21 13,4 6,3
22 14,1 6,5
23 14,8 6,7
24 15,8 6,9
25 16,6 7,1
26 17,3 7,3
27 18,0 7,5
28 18,6 7,7
29 19,1 7,9

Podane w tabeli długości są mierzone przez nas i różnią się nieco od podanych przez producenta. Dokładamy starań, żeby były dokładne, jednak zwracamy uwagę, że mogą się różnić nieco w zależności od pary, gdyż buty dla dzieci Tikki są ręcznie szyte.

Buty dziecięce marki Tikki Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do butów skórzanych, z kilkoma wyjątkami:

 • Nie wolno prać butów w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, które zwykle przekraczają godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty dla dzieci Tikki należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.
 • Skóra po bokach butów dla dzieci może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.
 • Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóre i powodować złuszczanie się jej powierzchni.
 • Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia butów.

Buty dla dzieci Tikki Nido II nie są wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niech przy suchej pogodzie. Podeszwa i boki obuwia zewnętrznego nie mogą mieć kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem, żwirem, rozpuszczalnikami, smołą, miękkim bitumem lub innymi materiałami powodującymi ścieranie. Unikaj przytrzaśnięcia lub nadepnięcia na ostre metalowe przedmioty, kamienie, odłamki szkła, oleje, paliwo i rozcieńczalniki. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku złej jakości dróg i chodników, lub używania obuwia na innych szorstkich, ściernych lub żrących powierzchniach.

There is currently no comments or ratings for this product.