• Sandałki skórzane Tikki Delicate Rose

Lato to najlepsza pora na bose spacery. Ale nawet w letnie dni - szczególnie w naszym klimacie - stópki naszego dziecka potrzebują niekiedy ochrony przed warunkami zewnętrznymi. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się doskonale oddające wrażenie chodzenia na boso sandałki Tikki. Lekkie, miękkie, z cienką, elastyczną podeszwą, która wygina się w obie strony i pozwala na pełen zakres ruchów. Mimo swojej cienkości podeszwa jest odporna na ścieranie, dzięki czemu sandałki mogą służyć zarówno dzieciom, które dopiero uczą się chodzić, jak i pieszym poszukiwaczom przygód w plenerze. Nadają się też jako kapcie do żłobka lub przedszkola.

Size
Development stages First steps, I'm running and jumping
Season Summer
Sex girl
Foot high arch, normal, plump, wide
Type Sandals, Slippers
149.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within W tym roku nie będzie już dostaw klasycznych sandałków Tikki. Będą nowe sandałki Nido dostępne na razie od rozmiaru 21. Pojawią się w sklepie do 15 maja.
Shipping price The Lack Of

Sandałki Tikki to ultra lekkie, miękkie i elastyczne obuwie, które spełnia wszystkie wymogi stawiane pierwszym bucikom do nauki chodzenia. Wykonanie z wysokiej jakości włoskiej skóry pozwalają stopom oddychać. Założone na bosą stópkę nie obcierają jej nawet w największe upały. W tandemie ze skarpetką chronią przed chłodem np. w trakcie spacerów w rześkie poranki.


  • Miękka i cienka skóra z otworami w części wierzchniej zapobiega poceniu się stopy.

  • Łatwe do nałożenia, nie zgniatają stopy podczas zakładania.

  • Szerokie wnętrze i regulowane zapięcie na rzep: pasują zarówno na szczupłe nóżki jak i pulchne, oraz stopy z wysokim podbiciem.

  • Cienka a jednocześnie trwała i odporna na ścieranie podeszwa zapobiega ślizganiu się.

  • Pozwalają stopie na odczuwanie nierówności podłoża i dostosowanie się do nich.

  • Nie zakłócają naturalnego rozwoju sensoryczno-motorycznego dziecka.

  • Można je prać ręcznie w temp. do 40.

Minimalny zalecany zapas to 0,7 cm, w przypadku dzieci dobrze chodzących zapas może wynosić nawet 1,2 cm.

Rozmiar

długość wewn. [cm]

18

11,3

19

12,0

20

12,7

21

13,4

22

14,0

23

14,5

24

15,0

25

15,7

26

16,3

27

17,0

28

17,6

29

18,3

30

19,0

31

19,7

32

20,3

Produkty Tikki Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

1. Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty Tikki należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.

2. Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.

3. Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.

4. Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia.

 

Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie. Podeszwa i boki obuwia zewnętrznego nie mogą mieć kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem, żwirem, rozpuszczalnikami, smołą, miękkim bitumem lub innymi materiałami powodującymi ścieranie. Unikaj przytrzaśnięcia lub nadepnięcia na ostre metalowe przedmioty, kamienie, odłamki szkła, oleje, paliwo i rozcieńczalniki. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku złej jakości dróg i chodników, lub używania obuwia na innych szorstkich, ściernych lub żrących powierzchniach.

There is currently no comments or ratings for this product.