• Sandałki skórzane Tikki White Rose

Lato to najlepsza pora na bose spacery. Ale nawet w letnie dni - szczególnie w naszym klimacie - stópki naszego dziecka potrzebują niekiedy ochrony przed warunkami zewnętrznymi. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się doskonale oddające wrażenie chodzenia na boso sandałki Tikki. Lekkie, miękkie, z cienką, elastyczną podeszwą, która wygina się w obie strony i pozwala na pełen zakres ruchów. Mimo swojej cienkości podeszwa jest odporna na ścieranie, dzięki czemu sandałki mogą służyć zarówno dzieciom, które dopiero uczą się chodzić, jak i pieszym poszukiwaczom przygód w plenerze. Nadają się też jako kapcie do żłobka lub przedszkola.

Size
149.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within W tym roku nie będzie już dostaw klasycznych sandałków Tikki. Będą nowe sandałki Nido dostępne na razie od rozmiaru 21. Pojawią się w sklepie do 15 maja.
Shipping price The Lack Of

Sandałki Tikki to ultra lekkie, miękkie i elastyczne obuwie, które spełnia wszystkie wymogi stawiane pierwszym bucikom do nauki chodzenia. Wykonanie z wysokiej jakości włoskiej skóry pozwalają stopom oddychać. Założone na bosą stópkę nie obcierają jej nawet w największe upały. W tandemie ze skarpetką chronią przed chłodem np. w trakcie spacerów w rześkie poranki.


  • Miękka i cienka skóra z otworami w części wierzchniej zapobiega poceniu się stopy.

  • Łatwe do nałożenia, nie zgniatają stopy podczas zakładania.

  • Szerokie wnętrze i regulowane zapięcie na rzep: pasują zarówno na szczupłe nóżki jak i pulchne, oraz stopy z wysokim podbiciem.

  • Cienka a jednocześnie trwała i odporna na ścieranie podeszwa zapobiega ślizganiu się.

  • Pozwalają stopie na odczuwanie nierówności podłoża i dostosowanie się do nich.

  • Nie zakłócają naturalnego rozwoju sensoryczno-motorycznego dziecka.

  • Można je prać ręcznie w temp. do 40.

Development stages I'm running and jumping
Season Summer
Sex girl
Foot high arch, normal, plump, wide
Type Sandals, Slippers

Minimalny zalecany zapas to 0,5 cm, w przypadku dzieci dobrze chodzących zapas może wynosić nawet 1,2 cm.

Rozmiar

długość wewn. [cm]

18

11,3

19

12,0

20

12,7

21

13,4

22

14,0

23

14,5

24

15,0

25

15,7

26

16,3

27

17,0

28

17,6

29

18,3

30

19,0

31

19,7

32

20,3

Produkty Tikki Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

1. Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty Tikki należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.

2. Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.

3. Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.

4. Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia.

 

Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie. Podeszwa i boki obuwia zewnętrznego nie mogą mieć kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem, żwirem, rozpuszczalnikami, smołą, miękkim bitumem lub innymi materiałami powodującymi ścieranie. Unikaj przytrzaśnięcia lub nadepnięcia na ostre metalowe przedmioty, kamienie, odłamki szkła, oleje, paliwo i rozcieńczalniki. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku złej jakości dróg i chodników, lub używania obuwia na innych szorstkich, ściernych lub żrących powierzchniach.

There is currently no comments or ratings for this product.