• Sandały Tikki Vibe - Dusty Pink

Sandały dla Tych z Was, które kochają absolutną wolność! Snadały Tikki to najwyższej jakości włoska skóra, piękne klasyczne wzory i super miękka podeszwa. Wszystko po to by cieszyć się swobodą i radością chodzenia.

Size
Development stages Adults
Season Autumn, Spring, Summer
Foot high arch, normal, wide
Type Sandals
279.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within Tabela rozmiarowa w zakładce poniżej.
Shipping price The Lack Of

Sandały Tikki przypomną Ci, jak satysfakcjonujące jest chodzenie w sposób naturalny.

Są odpowiednie dla (prawie) każdego rodzaju stopy. Szczególnie polecamy je osobom o szerokich i normalnych stopach, ponieważ zapewniają wystarczająco miejsca na swobodną pracę palców. Lekka, wygodna i bardzo elastyczna podeszwa Vibram Supernewflex 6 mm zapewnia swobodę i dobre czucie podłoża jednocześnie dbając o komfort stóp nieprzyzwyczajonych jeszcze do minimalistycznego obuwia dzięki miękkiej skórzanej wyściółce.

Ręcznie szyte w rodzinnej manufakturze w Rumunii, z włoskiej skóry, wykonane z najwyższą starannością zadowolą każdą stopę!

 

Wszystkie sandały mają podeszwę wykończoną skórą garbowaną roślinnie, czyli bardzo delikatną dla skóry.

Modele oznaczone Veg Tan są w całości wykonane z takiej skóry czyli odpowiednie dla osób z bardzo wrażliwą skórą.

Model Vibe posiada regulowany na rzepa pasek przedni oraz pasek zapinany na sprzączkę przy kostce, dzięki czemu można go łatwo dopasować do każdej stopy.

Model Soul posiada regulowany na rzepa pasek z tyłu kostki, dzięki czemu można go łatwo dopasować do każdej stopy.

 


EU SIZEdługośćszerokość
36 23.6 cm 9.7 cm
37 24.2 cm 9.9 cm
38 24.9 cm 10.1 cm
39 25.5 cm 10.2 cm
40 26.2 cm 10.3 cm
41 26.9 cm 10.5 cm
42 27.5 cm 10.7 cm
43 28.1 cm 10.8 cm

 Uwaga: w większości wypadków działa to tak, że jeżeli z modelu Vibe wybiera się np 37, to z Soul zwykle pasuje rozmiar większy.

Produkty Tikki Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

1. Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty Tikki należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.

2. Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.

3. Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.

4. Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia.

 

Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie. Podeszwa i boki obuwia zewnętrznego nie mogą mieć kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem, żwirem, rozpuszczalnikami, smołą, miękkim bitumem lub innymi materiałami powodującymi ścieranie. Unikaj przytrzaśnięcia lub nadepnięcia na ostre metalowe przedmioty, kamienie, odłamki szkła, oleje, paliwo i rozcieńczalniki. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku złej jakości dróg i chodników, lub używania obuwia na innych szorstkich, ściernych lub żrących powierzchniach.

There is currently no comments or ratings for this product.