• Skarpetobuty dla dorosłych

Skarpetobuty Skinners spełnią marzenie o butach, które zmieścisz w kieszeni oraz o butach, które dają ci przyjemne uczucie wolności. Do chwili obecnej skarpetki służyły tylko jako niezbędna warstwa izolacyjna do wygodnego noszenia butów. Skarpetkobuty to kolejny krok, który przybliża cię do poczucia wolności, które daje chodzenie boso połączone z minimum niezbędnej ochrony.

Size
Development stages Adults
Season Spring, Summer
Foot high arch, normal, wide
209.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

DLACZEGO AKURAT SKARPETOBUTY?
Chodzenie w samych skarpetach daje swobodne uczucie podobne do chodzenia na boso. Stopa ma zapewniony maksymalny komfort, ochronę i ciepło. Skinners mają takie same właściwości jak buty, jednak w odróżnieniu od nich doskonale dopasują się do kształtu każdej stopy oraz są zaskakująco lekkie. Ich wzmocniona część w łatwy sposób poradzi sobie z amortyzacją uderzeń i nierównościami terenu. Jeśli dotychczas zabierałeś ze sobą buty rezerwowe, na pewno wiesz, ile cennego miejsca potrafią zająć w bagażu. Natomiast Skinners w łatwy sposób zwijasz i chowasz do kieszeni lub plecaka. Zakup nowych butów zawsze wiąże się z ryzykiem, że nie będą one pasowały do kształtu twojej stopy. Skarpetobuty dopasują się do każdej stopy, a ich noszenie jest zdrowe dla kręgosłupa oraz pomaga utrzymywać naturalny kształt stopy.

WYKORZYSTANIE SKARPETOBUTÓW:
- Zwykłe spacery
 - na spacer z psem, na ogródek, na camping, 

- Rower, Rolki itp – Skinners sprawdzą się jako buty "zmienne", które łatwo spakować i nie obciążają cię podczas aktywności.
- Fitness – Skinners dają ochronę, ale zapewniają świetne czucie podłoża. Sprawdzą się podczas zajęć, które wymagają balansu, albo na siłowni.
- Turystyka – Nie zajmują żadnego miejsca w plecaku i zawsze możesz na nie liczyć.

UWAGA Jeżeli planujesz biegać w Skinners pamiętaj, że przejście do biegania barefoot powinno być stopniowe. Zdecydowanie odradzamy bieganie w nich (lub jakichkolwiek innych butach typu barefoot) takich samych jednostek treningowych, jak w normalnych butach. O przechodzeniu do biegania w butach barefoot można przeczytać np tutaj: https://www.trainingpeaks.com/blog/how-to-safely-transition-to-barefoot-running/

 

MATERIAŁ I WŁAŚCIWOŚCI

 Skinners to bardzo wytrzymały produkt o długiej żywotności. Skarpetkobuty są łatwe w utrzymaniu oraz są antyzapachowe, dlatego nie musisz się bać nieprzyjemnego zapachu nawet po dłuższym wysiłku fizycznym. Wyjątkowe właściwości zapewnia specjalny proces produkcyjny oraz zastosowane w nim materiały, 22% bawełna, 22 % wiskoza, 45 % polipropylen Siltex oraz 11% Lycra. Skarpetkobuty znajdą więc szerokie zastosowanie, nie zajmując miejsca w twojej szafie.

TRWAŁOŚĆ

Skinners wytrzymają nawet setki kilometrów, ale przy zachowaniu pewnych warunków. Pierwszym jest teren. Skarpetkobuty są przystosowane do spacerów po naturalnych nawierzchniach, na piasek, do wody czy na siłownię. Powierzchnie, które nie są dla nich odpowiednie to przede wszystkim asfalt, beton i żwir. Wytrzymają dłużej przy zwykłym chodzeniu niż przy wysiłku podczas biegu. Na rozgrzanej powierzchni ich spodnia warstwa szybciej się sprasowuje, ale dzięki temu tworzy mocniejszą powierzchnię. Dużo zależy też od wagi ich właściciela i składu potu danej osoby. 

Skinners można prać, ALE NIE MOŻNA UŻYWAĆ ZMIĘKCZACZY ani suszyć za pomocą suszarki

There is currently no comments or ratings for this product.