• Skinners Skarpetobuty dziecięce

Skinners to spełnienie marzeń największych fanów chodzenia boso. Swoboda bosej stopy i jej jednoczesna ochrona. Na ogródek, do lasu na plac zabaw, do wody, na plażę, na spacer, a nawet w góry - Skinners będą towarzyszyć twemu dziecku podczas wszelkich aktywności.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Spring, Summer
Sex girl, boy
169.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

Skinners to najbardziej Bosa opcja tuż po bosej stopie. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w Bosej Stópce!

Skinners są elastyczne. Żadna stopa nie jest dla nich za mała czy za duża, idealnie dostosują się do każdego kształtu stopy. Tak samo, jak dla dorosłych, Skinners dla dzieci mają większą niż buty rozpiętość rozmiarową, więc nie ma potrzeby co pół roku sięgać po większy rozmiar. Dzięki brakowi sznurówek czy rzepów ich ubieranie jest super łatwe.

Antypoślizgowa podeszwa zabezpiecza stopy przed otarciami, czy skaleczeniami. Spodnia część jest też nieprzemakalna. Można je nosić na skarpetkę, bądź na bosą stopę.

W Skinners dziecięca stopa czuje się jak bosa i nic nie ogranicza jej wzrostu. Dostosowują się  do niej jak skarpetki. Ich dużym plusem jest antypoślizgowość, lekkość i fakt, że zmieszczą się wszędzie, czyli zawsze możesz je mieć pod ręką.

Chodzenie w skarpetkobutach jest korzystne, ponieważ uczy poprawnie rozkładać ciężar ciała. Zdrowe - naturalne chodzenie umożliwia rozwijać kręgosłup i mięśnie łydek

Dla dzieci chodzących dużo na co dzień boso nawet wycieczka po górach w Skinners jest czymś zupełnie naturalnym. Zależy to jednak od dziecięcych preferencji i przyzwyczajeń. Jeżeli Wasze dziecko wszędzie i zawsze chce chodzić boso to Skinners będą dla niego idealne.

Dziecięce Skinners mają inny skład:
73% poliamid - włókno sztuczne, które jest wytrzymałe,
12% polipropylen - dalsze włókna sztuczne, które są lekkie i są również stosowane w przemyśle spożywczym,
12% bawełna - jest uzyskiwana ze stu procentowej bawełny,
3% elastan - elastyczne włókna, dzięki którym Skinners mają swoje właściwości adaptabilne

Skinners dziecięce można użyć:

  • Do normalnego chodzenia
  • Na zajęcia sportowe 
  • Kapcie do przedszkola 
  • Na ogródek, na camping, na plażę

MATERIAŁ I WŁAŚCIWOŚCI

Skinners to bardzo wytrzymały produkt o długiej żywotności. Skarpetkobuty są łatwe w utrzymaniu oraz są antyzapachowe, dlatego nie musisz się bać nieprzyjemnego zapachu nawet po dłuższym wysiłku fizycznym. Wyjątkowe właściwości zapewnia specjalny proces produkcyjny oraz zastosowane w nim materiały, 22% bawełna, 22 % wiskoza, 45 % polipropylen Siltex oraz 11% Lycra. Skarpetkobuty znajdą więc szerokie zastosowanie, nie zajmując miejsca w twojej szafie.

TRWAŁOŚĆ

Skinners wytrzymają nawet setki kilometrów, ale przy zachowaniu pewnych warunków. Pierwszym jest teren. Skarpetkobuty są przystosowane do spacerów po naturalnych nawierzchniach, na piasek, do wody czy na siłownię. Powierzchnie, które nie są dla nich odpowiednie to przede wszystkim asfalt, beton i żwir. Wytrzymają dłużej przy zwykłym chodzeniu niż przy wysiłku podczas biegu. Na rozgrzanej powierzchni ich spodnia warstwa szybciej się sprasowuje, ale dzięki temu tworzy mocniejszą powierzchnię. Dużo zależy też od wagi ich właściciela i składu potu danej osoby. 

Skinners można prać, ALE NIE MOŻNA UŻYWAĆ ZMIĘKCZACZY ani suszyć ich za pomocą suszarki.

There is currently no comments or ratings for this product.