• Stonz Booties Toddler Robot - Haze Blue

Stonz Booties Toddler to to unikalne, przeznaczone do noszenia przez cały rok butki z miękką, w 100% elastyczną podeszwą. Są przeznaczone dla już chodzących dzieci, wyróżniają się trwalszą podeszwą, pozwalającą na dłuższe spacery. Świetna alternatywa dla tradycyjnych bucików jesienno-zimowych. Stonz Booties Toddler to ochrona przed zimnem i wilgocią, połączona z maksymalnym komfortem dla rozwijających się dziecięcych stópek.

Size
Development stages First steps, I'm running and jumping
Season Winter
Sex girl, boy
Foot high arch, narrow, normal, plump, wide
245.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of

Stonz Booties Toddler to uniwersalne buty dziecięce. Niemal na każdą pogodę - na chłodne dni, śnieg oraz wilgoć. Można założyć je w zależności od temperatury na bosą stopę, skarpetkę lub na skórzane kapcie. W wyjątkowo zimne dni mogą zostać dodatkowo ocieplone wkładkami Sherpa-fleece Linerz. Idealne rozwiązanie na pierwsze kroczki stawiane jesienią i zimą.

  • Pełna swoboda - nie ogranicza zakresu ruchowego stopy i kostki.

  • Świetna izolacja - suche i ciepłe stópki dzięki podszewce z polaru oraz odpornego na wiatr i wilgoć materiału*.

  • Łatwe w nałożeniu - bez względu na wysokość podbicia czy pulchność stopy lub łydki.

  • Mocowanie na dwie regulowane gumki trzyma bucik pewnie na nodze nawet podczas raczkowania.

  • Praktyczne przez cały rok - na chłodne letnie dni, jesień, zimę i wiosnę; na spacery, do wózka i nosidła.

  • W zależności od pogody można je nosić bezpośrednio na bosą stopę, na skarpetki, skórzane kapcie lub dodatkowo ocieplić wkładką Sherpa-fleece Linerz.

  • Bardzo łatwe czyszczenie - estetyczny wygląd przez cały okres użytkowania.

  • Specjalny kształt pozwala na kupienie większego rozmiaru i cieszenie się bucikami nawet przez 3 sezony!

Więcej o Booties przeczytasz tu: Stonz Booties i tu: Stonz Booties pytania

* Zastosowany w bucikach Stonz specjalnie opatentowany materiał chroni stopy przed wilgocią i jest bardziej wodoodporny niż klasyczne skórzane buciki. Buciki nadają się np. do zabaw na śniegu czy w wilgotnym piasku. Jednak nie chronią zupełnie przed przemakaniem - w celu zapewnienia skórze stopy możliwości oddychania nie są wodoszczelne. Wejście w kałużę lub w zupełnie mokrą trawę może doprowadzić do przemoknięcia. Dlatego polecamy impregnacją Booties np za pomocą dostępnego u nas Nano impregnatu.

Booties mogą być "za duże" nawet o 2-3 cm. Nie stanowi to dla dziecka problemu. Dla dzieci raczkujących i zaczynających chodzić zalecamy mniejszy zapas, lub wybór modeli Infant. Rozmiar XL dostępny jest jedynie w modelach Fox Gray, Black, Owl Fuchsia.
 

Należy pamiętać, że z wkładką Linerz rozmiar bucika zmniejsza się o ok 1,2 - 0,6 cm. Wkładkę należy dobierać w tym samym rozmiarze.


Booties wymiary wewn. [cm] Rozmiar EU
Rozmiar dł. szer.* wys. bez wkładki z wkładką
S Infant 11,5 7,5 16,5 19 -
M Toddler 12,5 7 17 21 20
L Toddler 14,5 7,5 18 23 23
XL Toddler 16 7,5 18 26 25

Stonz Booties wykonane zostały z materiałów odpornych na działanie wody, jednak nie są wodoodporne. 100% wodoodporność oznaczałaby zerową oddychalność butów; szyte części musiałyby zostać klejone lub kitowane, a tym samym dodane substancje chemiczne w postaci kleju lub kitu. Dłuższe lub krótsze stosowanie w wilgotnym środowisku może powodować ich przesiąkanie. Dlatego polecamy ich zaimpregnowanie specjalnymi spreyami do impregnacji odzieży zimowej.

 

W naszej ofercie znajdziecie Nano Impregnat do obuwia idealny do Stonz Booties

Impregnat do bucików Stonz

 

Na zimowe dni do Stonz Booties przydadzą się oczywiście wkładki Sherpa Linerz

image

There is currently no comments or ratings for this product.