• Tikki Harlequin Vegan

Tikki Harlequin to uniwersalne buty, które sprawdzą się na placu zabaw, podczas jazdy na rowerze, czy biegania po lesie. W każdej sytuacji dając dziecku pełnię swobody i komfort.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Autumn, Spring
Sex girl, boy
Foot normal
Type Sneakers
239.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of
Miękkie, wygodne i przewiewne Tikki Harlequin Vegan to pierwsze buty tej marki stworzone bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego.
 
Materiał z którego uszyto cholewkę wykonany został z wysokiej jakości bawełny w Hiszpanii, w oparciu o projekt Tikki Shoes. Ponieważ producent przywiązuje również ogromną wagę do tego by używać tylko materiałów, które są całkowicie bezpieczne w kontakcie ze skórą, wyściółka butów Harlequin wykonana jest z bawełny organicznej. Wszystkie elementy łączy ze sobą bardzo przyjazny dla środowiska klej na bazie wody.

Harlequin to projekt obuwia z wszystkimi zaletami charakterystycznymi dla koncepcji butów barefoot. Nazwa ma odzwierciedlać radość dzieciństwa, żywe kolory i czystą zabawę! Buty przystosowane są do wszelkich czynności, które lubią dzieci, można nosić je bezpośrednio na bosą stopę w cieplejsze dni, lub ze skarpetami, gdy robi się chłodniej - wiosną lub jesienią.

Super elastyczność, doskonała lekkość, dopasowanie do kształtu stopy, wspomaganie naturalnego rozwoju, zgodnie z zaleceniami pediatrów na całym świecie - to główne cechy butów Tikki. 
Harlequin będą odpowiednie na normalną stopę i każdy rodzaj podbicia. 
  • Cholewka z tkaniny bawełnianej
  • Podszewka z bawełny organicznej
  • Zginana we wszystkich kierunkach podeszwa z naturalnego kauczuku o grubości 3 mm
  • Niezwykle lekki, ważący tylko około 170g.
There is currently no comments or ratings for this product.