• Tikki Ziggy Mirror

Ziggy to super kapcie - wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry pasują na stopę jak ulał. Wyposażone w cieniutką gumową podeszwę zapewniają idealną przyczepność na każdej nawierzchni przy zachowaniu pełniej swobody i elastyczności. Są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, dopasowują się do stopy i są wzmocnione w newralgicznych częściach przed otarciami.

Size
Development stages I'm crawling, First steps, I'm running and jumping
Season Spring, Summer
Foot narrow, normal
Type Slippers
129.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of
Nowe kapcie z rodzinnej manufaktury Tikki, to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości materiałów, wykonania i przemyślanego projektu. Idealnie odpowiadają na potrzeby dziecięcej stopy dając jej pełną swobodę, wygodę, przyczepność.
Co charakteryzuje barefoot'owe buty dla dzieci Ziggy?
  • cholewka z mięciutkiej, najwyższej jakości włoskiej skóry,
  • zabezpieczenie palców i pięt przed otarciami,
  • wypełnienie podeszwy 2mm pianką dla większego komfortu i lepszej izolacyjności,
  • wewnętrzna wkładka ze skóry wyprawianej bez użycia chromu,
  • podeszwa gr 1 mm z antypoślizgowej gumy,
  • zapięcie na rzep - łatwe i dobre dopasowanie do stopy,

 

Do czego mogą przydać się Ziggy?

 Minimalny zalecany zapas to 0,7 cm, w przypadku dzieci dobrze chodzących zapas może wynosić nawet 1,2 cm.

Rozmiar

długość wewn. [cm]

19

12,0

20

12,7

21

13,4

22

14,0

23

14,5

24

15,0

25

15,7

26

16,3

27

17,0

28

17,6

29

18,3

30

19,0

31

19,7

32

20,3

Produkty Tikki Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

1. Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty Tikki należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.

2. Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.

3. Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.

4. Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia.

 

Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie. Podeszwa i boki obuwia zewnętrznego nie mogą mieć kontaktu z wodą, śniegiem, piaskiem, żwirem, rozpuszczalnikami, smołą, miękkim bitumem lub innymi materiałami powodującymi ścieranie. Unikaj przytrzaśnięcia lub nadepnięcia na ostre metalowe przedmioty, kamienie, odłamki szkła, oleje, paliwo i rozcieńczalniki. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku złej jakości dróg i chodników, lub używania obuwia na innych szorstkich, ściernych lub żrących powierzchniach.

There is currently no comments or ratings for this product.