• TupTup Gray Magical Shoes

Magical Shoes TupTup to buty jesienne dziecięce, które sprawdzą się jako buty do nauki chodzenia lub buty dla dzieci, które sprawnie chodzą i biegają. W 100% barefootowe - stopy będą się w nich czuły niemal jak boso - lekko, swobodnie, z możliwością odbierania bodźców z podłoża. Są też ocieplone odpowiednio do jesiennych warunków. Zabawa i spacery nie będą niczym skrępowane.

Size
Development stages First steps, I'm running and jumping
Season Autumn
Sex girl, boy
Foot normal, wide
Type Booties
239.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

Magical Shoes TupTup to odpowiedź na potrzeby rodziców poszukujących butów jesiennych dla dzieci, w których stopy będą czuły się w pełni swobodnie i komfortowo podczas jesiennych spacerów. Ręcznie szyte w Polsce, w 100% barefootowe, z filcową wyściółką umożliwią stopom nieograniczony ruch oraz zapewnią ciepło. Magical Shoes TupTup będą odpowiednie na stopę normalną i szeroką.

 • Posiadają elastyczną, antypoślizgową i bieżnikowaną podeszwę Magical Rubber Trek gr. 4,5 mm.
 • Chronią stopy przed zimnem dzięki wewnętrznej wyściółce wykonanej z miękkiego i ciepłego filcu obuwniczego.
 • Właściwie dopasowują się do stopy dziecka oraz pozwalają jej oddychać dzięki cholewce uszytej z naturalnej skóry Nappa pochodzącej z lokalnych garbarni.
 • Ich konstrukcja jest dostosowana do anatomii stopy dziecka. Są szerokie w palcach, całkowicie płaskie i dobrze trzymają stopę. Nie ograniczają naturalnej pracy mięśni.
 • Są łatwe w zakładaniu, a zapięcie na rzep umożliwia właściwe dopasowanie do stopy oraz właściwą ochronę przed wodą, wiatrem i chłodem.

Szukasz butów zimowych dziecięcych w podobnym stylu? Wybierz model Ziuziu Magical Shoes z wełnianym ociepleniem.

UWAGA:

 • Aby zwiększyć odporność butów zimowych dziecięcych Magical Shoes ZiuZiu na wilgoć i brud oraz zachować ich dobry wygląd warto je zabezpieczyć impregnatem do obuwia.
 • Nie polecamy Magical Shoes TupTup na stopy z wysokim podbiciem.

Może Cię zainteresować:

Zmierz dobrze stopę przed zakupem butów dla dzieci!Buty dla dzieci elastyczna podeszwa, jak rozpoznać

Zalecany zapas to 9-12 mm.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dla dzieci?

Podane wielkości są zmierzone przez nas - są średnio 3 mm mniejsze, niż podane przez producenta.

Rozmiar długość wewn. [mm] szerokość [mm]
20 132 60
21 137 62
22 144 64
23 150 66
24 156 68
25 162 70
26 170 72

Buty dla dzieci Magical Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

 • Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.
 • Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.
 • Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.
 • Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia. Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie.
There is currently no comments or ratings for this product.