• Zima

Za oknem termometr marznie, a słońce chowa się już przed 16. Przyszedł czas na wybór kolejnych już bucików, które pozwolą suchą i ciepłą stopą przemaszerować przez zimę.

Dzieci, które mają już za sobą wiele pieszych spacerów, lepiej radzą sobie z różnymi typami bucików i mają większą tolerancję na “zapas” ich długości. Trzeba przy tym pamiętać, że

na tym etapie rozwoju dziecięca stopa wciąż jest bardzo miękka i podatna na odkształcenia, dlatego wybór odpowiedniego obuwia jest wciąż tak samo ważny, jak przy nauce chodzenia. A biorąc pod uwagę fakt, że chodzące już dziecko pokonuje w bucikach dużo dłuższe dystanse - może i ważniejszy.

Dla wprawionych odkrywców polecamy bose rozwiązania: zimowe kozaczki Bobux z serii iWalk, ogrzewane wełnianym runem zimowe buciki Tikki, oraz Stonz Toddler - w tandemie z wkładką Sherpa Linerz oraz uzupełnione niepowtarzalnymi rękawiczkami Mittz Youth. Wszystkie nasze buciki będą chronić przed mrozem i wilgocią a jednocześnie dadzą Twojemu dziecku komfort i swobodę, umożliwiając nieskrępowaną zabawę zimową porą.

Pamiętaj też, by zabezpieczyć je impregnatem do obuwia, by przedłużyć ich żywotność, zwiększyć odporność na wodę i brud.