Zostań bosotópkowym ambasadorem i razem z nami dziel się ideą barefoot w Polsce, jak i na całym świecie. Jeśli szukasz marki, która niesie ze sobą prawdziwe wartości, to jesteś w idealnym miejscu. Idea jest dla nas równoważna z idealnym produktem, jedno bez drugiego nie istnieje. Jeśli działasz aktywnie w internecie, możesz pochwalić się interesującą społecznością, a Twoje treści regularnie trafiają do minimum 5000 osób miesięcznie, to chętnie porozmawiamy z Tobą o współpracy. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim lekarzy, fizjoterapeutów, sportowców, autorów blogów parentingowych, osoby promujące zdrowy styl życia i ekologię, recenzentów i specjalistów od obuwia, a także twórców wpisów lifestylowych z zamiłowaniem do natury. Trzeba wziąć pod uwagę, że w naszej ofercie mamy głównie buty dla dzieci i to na nich się skupiamy, więc rodzicielstwo jest tu bardzo ważne, chyba, że jesteś specjalistą :)

Współpraca z Bosą Stópką
Na czym polega współpraca z Bosą Stópką?

Cały proces współpracy, jak i rozliczeń chcemy maksymalnie uprościć i ułatwić. Każdy ambasador otrzymuje kod rabatowy który przekazuje swojej społeczności. Promocja kodu jest niezależna od nas, to ambasador decyduje się na formę promocji, organizuje ją i ponosi koszt, chyba że ustalenia są inne. Rozliczamy się na podstawie obrotu wygenerowanego przez społeczność, mierzonego na podstawie wartości transakcji dokonanych z wykorzystaniem kodu rabatowego. Wynagrodzenie możesz uzyskać na dwa sposoby: wypłacić je na swoje konto bankowe lub wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Konkretne wartości liczbowe znajdziesz poniżej.

Wynagrodzenie

Każdy ambasador otrzymuje takie same warunki współpracy, z wyjątkiem ofert indywidualnych.
Co otrzymujesz?

Co otrzymujesz? 

  • Rabat pracowniczy - 20% na zakupy w Bosej Stópce;
  • Wynagrodzenie* liczone od obrotu ze sprzedaży
  • Kod rabatowy - 10% na cały asortyment sklepu dla swojej społeczności 
  • Recenzowane produkty w przypadku wpisu na bloga lub relacji wideo

Możliwe są dwie opcje, wypłata środków na konto lub wykorzystanie środków na zakupy w naszym sklepie. W przypadku wypłaty na konto jest to 10% od obrotu, który wynosi nie mniej niż 10,000zł czyli 1000zł do wypłaty. W przypadku wykorzystania środków w sklepie jest to 15% obrotu ze sprzedaży który wynosi nie mniej niż 1000 zł co w tym przypadku daje 150 zł do wykorzystania. 

Na co zwracamy uwagę przy wyborze ambasadora

  • liczbę użytkowników obserwujących Twój profil, blog, kanał itp.
  • przekazywane przez Ciebie wartości,
  • jakość i wartość merytoryczną publikowanych treści,
  • zaangażowanie społeczności,
  • dobry kontakt ze swoją społecznością.

Dzieląc się ze swoją społecznością rzetelną wiedzą na temat prawidłowego rozwoju stóp i bosych spacerów, będziesz tym samym zdobywać zaufanie odbiorców i budować pozytywny wizerunek w sieci. Współpracując z nami, staniesz się ambasadorem idei barefoot w Polsce - idei, która w naszym kraju z roku na rok jest coraz bardziej popularna.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami: wspolpraca@bosastopka.pl