Wiosna już od dłuższego czasu jest tuż tuż, więc najwyższa pora, żeby przedstawić Wam, co w tym roku wiosennego dla waszych dzieci mamy. Większość butów jest już dostępna, ale na niektóre ciągle czekamy. W tym roku nie będzie takiej rewolucji, jak w zeszłym, gdy pojawiły się Feelmax, bo nic równie dobrego nie udało nam się znaleźć, ale z każdej marki będą, lub już są, nowości.

Zacznijmy od... końca bosego alfabetu

T jak Tikki

Jeśli chodzi o fasony. to do wyboru będą klasyczne - typowo wiosenne, ale chętnie noszone przez malucha również na bosą stopę do ok+25 oraz nasze ukochane sandałki, które sprawdzają się w cieplejsze dni i posłużą całe lato. Mamy już nowe wzory Tikki klasycznych - Julliette i Rainbow, a na sandałkowe premiery musicie poczekać do końca marca. Wtedy też uzupełnimy rozmiarówkę i sandałków i klasycznych, a także kapci. Niestety na razie nadal nie ma szans na dostawę modeli przejściowych. Liczymy na to, że wrócą jesienią.

F jak Feelmax

Ulubione obecnie przez nas, a w zasadzie nasze dzieci. Idealne buty do biegania, skakania, wspinania. Tutaj możecie się spodziewać powrotu zeszłorocznego hitu Lokka 2, nowego koloru Luosma, oraz zupełnie nowych modeli. Rozmiary do 22-34.
Aatsa to proste szare tenisówki z podeszwą, jak w Lokka i Luosma, ale w białym kolorze.
Tunsta to model z cholewką trochę jak w Luosma, a podeszwą jak w zimowych modelach, więc nieco mniej elastyczny, ale za to z mocniejszym bieżnikiem.
Kuosku to z kolei sandały. Wreszcie sportowe, miękkie, oddychające sandały dla fanów maksymalnej elastyczności i sportowych wyzwań. Na razie w jednym kolorze.

Lokka, Luosma i Aatsa pojawią się w sklepie pod koniec marca, choć pewnie zamawiać będzie można wcześniej. Kuosku i Tunsta przybędą kilka tygodni później czyli pod koniec kwietnia.

B jak Bobux

Tu bez rewolucji:
Xplorery w nowych kolorach, które są odpowiednie dla maluchów zaczynających chodzić. 
Z linii StepUp pozostały tenisówki Grass i wyższe Ziggy i dodatkowo mamy nowe Boston. Wybraliłyśmy je ze względu na najbardziej ze StepUp elastyczną podeszwę. 
Z I-Walk zostają klasyczne serie Grass i Port plus nowe Boston. Natomiast z bardziej elastyczną podeszwą mamy serię Aktiv i Dimension.

B jak Baby Bare Shoes

Miało być coś zupełnie nowego z tej słowackiej marki, ale niestety się nie udało. Zostajemy więc przy Sandałkach i czekamy na jesień, bo wtedy na pewno będziemy mieć ich nowe modele. 

A jak Attipas

Trudno tu o zmiany. Mamy jednak nowe wzory z Dinozaurami i przypominamy o modelach Twinkle z grubą skarpetką na zimniejsze dni, a także o dodaniu wkładki dla zwiększenia izolacyjności podeszwy. Świetne do raczkowania i pierwszych kroków na dworze.

Czy to wszystko?

Chyba tak. Albo nie. My nigdy do końca nie wiemy, bo zawsze szukamy czegoś nowego i bosego :)