• Buty jesienne do nauki chodzenia

Jesienią pierwsze kroczki szeleszczą na spadających liściach, a buciki muszą chronić stópkę w dni chłodne, ani nie przegrzewać jej, gdy jeszcze zaświeci słońce. I oczywiście nie przeszkadzać, dawać swobodę i zapewniać maksimum elastyczności.

Z naszej oferty polecamy buciki Tikki w wersji klasycznej i przejściowej, Attipasy, rózne modele Bobux StepUp oraz Stonz Booties.
Attipasy świetnie sprawdzą się w suche dni na spacer w mieście i placu zabaw. Posiadamy w sklepie również modele z grubszą skarpetką, w których Twój Maluch będzie mógł hasać do późnej jesieni.
W bucikach Tikki pierwsze kroczki to sama przyjemność, bo elastyczność ich podeszwy jest niespotykana. Dodatkowo wykonane są ze świetnej włoskiej skóry i idealnie dopasowują się do każdej stópki. Jeżeli szukacie czegoś na pulchną stópkę, to polecamy Tikki przejściowe - nieco grubsze niż model podstawowy, ale za to z wyjątkowo szerokim wejściem.
Bobux z kolei proponuje buciki bardziej klasyczne, zapewniające elastyczność, miękkość i najwyższą jakość wykonania. W ich jesiennej ofercie znajdują się zarówno sportowe trampki, jak i tradycyjne półbuty, a na cieplejsze dni jest niezawodna linia Play.
Buciki Stonz Booties to z kolei zupełnie niestandardowe rozwiązanie dla Waszych Maluchów. Pasują na każdą stópkę, sprawdzą się w każdą  pogodę (niezbyt mokrą, bo to nie kalosze ;)) i mogą Wam posłużyć jeszcze przez całą zimę, aż do wiosny. Jeżeli dodatkowo jesteście fanami chusty/nosidła, to będą dla Was najlepszym rozwiązaniem.