• Categories
  • Search
  • Buty wiosenne do nauki chodzenia

Pierwsze kroczki w towarzystwie pierwszych liści na drzewach, a Ty nie wiesz jakie buciki wybrać na tę okazję?

Bosa Stópka na wiosnę proponuje Attipasy, buciki Tikki również w wersji przejściowej (idealne na pulchne stópki) oraz całą gamę Bobux StepUp ze szczególnym uwzględnieniem serii Play.
Attipasy świetnie sprawdzą się w suche dni. Szukajcie modeli z grubszą skarpetką, w których Wasz maluch będzie mógł hasać już w pierwszych wiosennych promieniach. W bucikach Tikki pierwsze kroczki to sama przyjemność, bo elastyczność ich podeszwy jest niespotykana. Dodatkowo wykonane są ze świetnej włoskiej skóry i idealnie dopasowują się do każdej stópki. Jeżeli szukacie czegoś na pulchną stópkę, to polecamy Tikki przejściowe - nieco grubsze niż model podstawowy, ale za to z wyjątkowo szerokim wejściem, są bardzo łatwe do zakładania. A z doświadczenia wiemy, że można je nosić również w lecie na gołą stopę (rozwiązanie przetestowane ;)).
Z firmy Bobux polecamy zwłaszcza serię Play, która dzięki piankowej podeszwie jest niezmiernie elastyczna, a wzmocniony czubek jest odporny na zabawy na każdej nawierzchni. Również pozostałe buciki Bobux Stepup sprawdzą się dla szkraba zaczynającego przygodę z chodzeniem i będą odpowiednie zwłaszcza dla pulchniejszych stópek.