• Buty zimowe do nauki chodzenia

Za oknem pada śnieg, jest zimno i ciemno, a Wasz szkrab pragnie zwiedzać świat, bo właśnie nauczył się chodzić. Chcecie żeby czasem mógł posapcerować, a we wszystkich bucikach zimowych rusza się jak w narciarskich? Wybierzcie coś z Bosej Stópki, a zimowe zpacery staną się dla Was przyjemnością.

Nic nie da się porównać do swobody, jaką dają dzieciom Stonz Booties. Ten wyjątkowy wynalazek opatentowany przez mamę z Kanady, która uwielbiała piesze wycieczki do lasu z dziećmi, bez względu na pogodę, najlepiej oddaje wrażenie chodzenia na boso. Stonzy uzupełnione o wkładkę Sherpa Linerz to idealne pierwsze śniegowce :) Zestaw można wzbogacić rękawiczkami Mittz Infant ,a wtedy także i rączki Twojego Malucha będą zawsze ciepłe.

Jeżeli szukacie bardziej klasycznych rozwiązań wybierzcie któryś model zapinany na rzepy, ocieplany i wyposażony w membranę. Tutaj możecie wybierać między Bobux, Baby Bare Shoes i Boty Beda.

Nie zapomnijcie, by dla lepszej ochrony przed wodą zabezpieczyć małe buciki Impregantem Nanotec, który sprawi, że lepiej będą one znosić trudy zimowych przygód!