• Dobór rozmiaru

Wybór rozmiaru

Jak dobrać rozmiar bucików? Najpierw należy dobrze zmierzyć dziecku stopę. Można spróbować zrobić to za pomocą kawałka sznurka, np. sznurówki, linijki, lub stawiając dziecku stopę na kartce odznaczyć gdzie zaczyna a gdzie kończy się stopa. Odradzamy metodę obrysowywania całej stopy, ponieważ często wynik jest błędny. Jeśli dziecko już samo staje i próbuje stawiać pierwsze kroki najlepiej mierzyć stopę na stojąco. Obciążona ciężarem ciała stópka zyskuje na objętości.

Po ustaleniu długości stopy należy sprawdzić jaki rozmiar dla danej wartości podaje producent. Tabela rozmiarów dla marek sprzedawanych w Bosej Stópce znajduje się tutaj: http://bosastopka.pl/strona/tabela_rozmiarow

Optymalnie buty powinny mieć 0,5 cm zapasu. Jeśli Twoje dziecko ma wyjątkowo pulchne lub bardzo szczupłe nóżki napisz do nas, a doradzimy Ci, które modele będą dla niego odpowiednie: sklep@bosastopka.pl 

Co zrobić gdy brak potrzebnego rozmiaru?

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz poszukać bucika w innym wzorze, który jest dostępny w interesującym Cię rozmiarze. W razie braków na magazynie zamawiamy buciki na życzenie klienta. Wystarczy zgłosić nam mailowo lub przez fan page’a jaki model i rozmiar mamy sprowadzić. Szybkość realizacji takiego zamówienia zależy do marki bucików.

Czy jest możliwość zmierzenia bucików stacjonarnie?

Bosa Stópka stacjonuje w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 22. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego biura po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Wiemy, jak ważne jest przy doborze bucików, aby móc je przymierzyć. Dlatego tym, którzy nie mogą zjawić się u nas oferujemy pełne doradztwo w zakresie doboru marki i rozmiaru, a także bezpłatnie wymieniamy zakupione buciki na inny rozmiar lub model.

Bosa Stópka ul. Zawiszy Czarnego 22, 44-100 Gliwice
tel: +48 535 315 019