• Be Lenka Tenisówki Joy - Pink

Be Lenka Joy to lekkie tenisówki, które zapewnią komfort i przewiewność podczas zabawy na dworze, ale i w przedszkolu, czy szkole. Łatwe w zakładaniu, w energetycznych kolorach i oczywiście bardzo elastyczne.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Spring, Summer
Sex girl
Foot high arch, normal, wide
Type Sneakers
Kolor/Wzór
249.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

Buty dla dzieci Be Lenka Joy zapewniają maksymalny komfort dla stopy dziecka, dzięki minimalistycznej lekkiej konstrukcji i wysokiej jakości przyjaznych dla skóry materiałów.

  • Unikalnie zaprojektowana podeszwa z wulkanizowanej gumy jest elastyczna poprzecznie i wzdłużnie. Jej grubość wynosi 6 mm, dzięki czemu zapewnia maksymalny kontakt z powierzchnią podczas chodzenia. Pozwala stopie dziecięcej wyczuć każdą powierzchnię, co pozytywnie wpływa na ogólny rozwój stopy dziecka. Podeszwa ma dobrą przyczepność.
  • Czubek butów jest wystarczająco szeroki, by zapewnić prawidłowe rozstawienie palców, dzięki czemu mogą poruszać się swobodnie i nie są ściśnięte jak w tradycyjnych butach.
  • Cholewka butów dla dzieci Joy jest wykonana z najwyższej jakości skóry i materiałów tekstylnych. Oddychająca materiałowa podszewka sprawia, że buty pozostają suche.
  • Są odpowiednie dla normalnej i szerszej stopy oraz normalnego lub wyższego podbicia. Dzięki praktycznemu zapięciu na rzepy można je bardzo dobrze zacisnąć na kostce, dzięki czemu pasują również na dzieci z węższą piętą. Mogą być również bez problemu stosowane przez dzieci ze stopą z dominującym paluchem.

Buty dla dzieci Be lenka Joy nadają się do noszenia w szkole lub przedszkolu, na codzienne spacery, na plac zabaw, ale także w parku. Ze względu na swoją przewiewną konstrukcję nie nadają się na deszczową pogodę.

UWAGA:Buty nie są przeznaczone do uprawiania sportu. szczególnie jeżeli chodzi o jazdę na rowerze, hulajnodze, wspinaczkę itp które mogą zniszczyć podeszwę podczas intensywnego tarcia o chropowate powierzchnie. Jeżeli Twoje dziecko jest amatorem takich aktywności i bardzo mocno zużywa obuwie, może nastąpić przetarcie podeszwy.

                                                                        imageimageimage

Może Cię zainteresować:

Zmierz dobrze stopę przed zakupem butów dla dzieci!image

Zalecany zapas to 9-12 mm.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dziecięcych?

Rozmiar EU Długość [mm] Szerokość [mm]
25 159 71
26 165 72
27 172 74
28 179 75
29 185 77
30 192 79
31 199 79
32 205 81
33 212 82
34 218 83
35 225 85
There is currently no comments or ratings for this product.