• Kapcie do nauki chodzenia

To w domu zwykle dzieje się ta magiczna chwila, gdy Twoje dziecko pierwszy raz robi samodzielne kroczki, czym powoduje Twoją wielką radość :) Również w domu, bardzo często, zalicza swoje pierwsze upadki, czym z kolei sprawia sobie ból :/ A gdy ściąga kolejną parę skarpetek z antypoślizgiem, a jego stópki są lodowate, to z kolei przyprawia Ciebie o ból głowy. Jeżeli część z tych upadków spowodowana jest ślizganiem, to warto sprawić mu jego pierwsze kapcie, by kroczki były pewniejsze, a dodatkowo stópki nie marzły. Takie, które w minimalny sposób ingerują w naturalny rozwój malucha, pozwalając jego stopie pracować, jak na boso.

W Bosej Stópce znajdziecie kapcie, które sprawią, że Twoje Dziecko będzie się czuło jak na boso, bo jego stópka będzie niczym (prawie) nieskręowana, a Ty będziesz mieć pewność, że więcej będzie kroczków niż poślizgów, a nóżki pozostaną ciepłe i nie spocone.

Sprawdźcie skórzane Ekotuptusie i Ebooba z w pełni elastyczną skórzaną podeszwą, lub Attipasy i sandałki Tikki z cieniutką gumową podeszwą, jeszcze bardziej odporne na poślizgi.