Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sandałki dziecięce

( ilość produktów: 140 )
Lato to najlepszy czas do chodzenia boso. Jednak, gdy potrzebujemy zabezpieczenia stopy to polecamy minimalistyczne sandałki dziecięce typu barefoot, które dają maksymalne poczucie chodzenia boso. Płaska i cienka podeszwa pozwala stopom na komfortowe odczuwanie podłoża, a lekki i elastyczny materiał zapewnia izolację w upalne dni. Znajdziesz tu zarówno sandałki niemowlęce, sandałki do nauki chodzenia oraz sandały dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Większość modeli waży zaledwie kilkadziesiąt gram.
Pamiętaj! Żadne sandałki nie zastąpią nam bosej stopy, chodź boso jak najczęściej się da!

Sandałki dziecięce z Bosej Stópki

Nasze sandałki dziecięce są polecane przez specjalistów: fizjoterapeutów, podologów. Jednak poszczególne modele różnią się od siebie i nie każdy model będzie odpowiedni dla każdej stopy. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych sandałków dziecięcych zastanów się na jaki rodzaj stopy poszukujesz sandałków oraz na jakim etapie chodzenia jest twoje dziecko.

Minimalistyczne, lekkie i elastyczne sandałki dziecięce

Sandałki dziecięce typu barefoot zaprojektowano tak aby nie ograniczały ruchów stóp dziecka. Jednocześnie  zastosowano naturalne materiały - lekkie i oddychające, które chronią stópkę przed gorącym podłożem. Wybierając sandałki dla dziecka zwróć uwagę również na:
  • Kształt: sandałki dziecięce powinny być odpowiednio szerokie z przodu tak aby palce dziecka miały miejsce na swobodny ruch i wzrost.
  • Podeszwę: najlepiej elastyczną, która pozwala stopie na wykonywanie ruchu w maksymalnym zakresie oraz płaską i cienką, w której dziecko odczuwa podłoże.
  • Dodatkowe elementy: obcasy czy wkładki profilujące nie powinny występować w żadnych butach dla dzieci, wpływają negatywnie na postawę ciała dziecka.
Barefootowe sandałki dziecięce nie posiadają żadnych usztywnień w kostkach, zapiętków oraz żadnych aplikacji, wgłębień czy wypustek we wkładce. Dzięki temu nasze sandałki spełniają założenia opracowane dla butów dziecięcych przez American Academy of Pediatrics.

Sandałki dziecięce sprawdzonych producentów barefoot

Starannie selekcjonujemy producentów sandałków dziecięcych, z którymi współpracujemy. W Bosej Stópce dostępne są sandały dziecięce różnych producentów butów minimalistycznych. Większość z nich to doświadczeni producenci butów dla dzieci typu barefoot, dla których prawidłowy rozwój stóp dziecka jest priorytetem. Mamy świadomość, że im sandałki są bardziej bose, tym nasze dziecko lepiej wypracuje zmysł utrzymania równowagi. W takim butach dziecko naturalnie ćwiczy stopy, tym samym lepiej rozwijając mięśnie głębokie. W Bosej Stópce znajdziesz sandałki dziecięce dla maluchów raczkujących, stawiających pierwsze kroczki, dla dzieci swobodnie chodzących, a także dla nastolatków i dorosłych. Tym samym chcemy zapewnić każdemu możliwość wyboru barefotoowych sandałków niezależnie od etapu rozwoju.

Kupując u nas sandałki dziecięce wspierasz rozwój idei Barefoot

Bardzo dziękujemy każdemu Bosostópkowiczowi za wybór sandałków dziecięcych z naszej oferty. To dzięki temu, mamy szansę i środki, by zwrócić uwagę rodziców oraz producentów butów na poważny problem, jakim są źle wykonane oraz źle dopasowane buty u dzieci i dorosłych. Przy okazji szerzymy ideę Barefoot, uwalniając stopy nas wszystkich.
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 3472 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Obsługa sprawna, paczka przyszła w rozsądnym czasie i poprawnie zabezpieczona.
2024-07-17
Kolejny zakup wspaniałych i wygodnych bucików.
pixelpixel