• Bobux Soft Sole Zebra Grey

Bobux Soft Sole to kapcie dla dzieci, które sprawdzą się zarówno jako buciki niemowlęce oraz w trakcie stawiania pierwszych kroków. Chronią małą stopę przed chłodem i ślizganiem się, zapewniając jednocześnie swobodę jak przy chodzeniu boso.

Size
Development stages I'm crawling, First steps, I'm running and jumping
Season Autumn, Spring, Summer
Sex girl, boy
Foot high arch, normal, plump, wide
Type Slippers
No goods
119.90
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping price The Lack Of

Bobux Soft Sole to skórzane kapcie dla dzieci idealne już od pierwszych kroczków. Wszędzie tam, gdzie maluch nie może być boso, ochronią jego stópki jednocześnie w żaden sposób nie krępując ich ruchów i pozwalając na ich naturalny rozwój. Będą odpowiednie na stopy normalne, pulchne, szerokie i z wysokim podbiciem.

  • W 100% barefootowe - posiadają miękką, wyjątkowo elastyczną oraz antypoślizgową podeszwę, która daje odczucia maksymalnie zbliżone do chodzenia boso.
  • Skonstruowane zgodnie z anatomią stopy dziecka. Nie krępują jej ani nie opinają, dzięki czemu maluch nie będzie ich czuł.
  • Ręcznie wykonane z naturalnej skóry najwyższej jakości. Materiały, z których je wykonano są bezpieczne - nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.
  • Miękkie i oddychające, dzięki czemu stopy nie są narażone na przepocenie.

Może Cię zainteresować:

Wybierz najlepsze kapcie dla dzieci. Szukasz pierwszych kapci? Zobacz jak wybraćPierwsze buty? Zobacz jak dobrze wybrać buty dla niemowlaka.

Przed zakupem zmierz dziecku stopę. Zalecany zapas to 0,7-1,0c m w wypadku maluchów zaczynających przygodę z chodzeniem, lub nawet do 1,5 cm w wypadku dzieci starszych.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dziecięcych?

Rozmiar Długość wewn. [mm]
S 115
M 125
L 135
XL 145
2XL 160
There is currently no comments or ratings for this product.