• Producent - Bobux

Dlaczego Bobux?

Bobux, to firma z Nowej Zelandii która tworzy buty dla dzieci już od 1991 roku. Bobux projektując obuwie dziecięce kieruje się przekonaniem, że najważniejszy jest swobodny, naturalny i nieskrępowany rozwój dziecięcych stóp, dlatego ich buciki są nie tylko piękne ale też wygodne, stworzone z dużą dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. 


Firma Bobux ma zupełnie innowacyjne podejście do produkcji butów dla dzieci. Swoje buty dziecięce dopasowuje do aktualnego etapu rozwoju pociechy, NIE do wieku.

Małe stopy dziecka zawsze rosną i zmieniają się, dlatego firma Bobux projektuje swoje buty tak, aby pasowały do każdego etapu rozwoju Twojego dziecka, aby zapewnić dziecku komfort, ochronę i swobodę ruchów. Gdy Twoje dziecko rośnie, zmieniają się trzy rzeczy; ich stopy, ruchy i potrzeby, dlatego dla przyszłego rozwoju jego stóp bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednie buty na każdym etapie. Buty Bobux są zaprojektowane od podeszwy, aby wspierać stopy i ruchy dziecka, gdy rosną na każdym etapie rozwoju.

Firma Bobux rozróżnia pięć etapów rozwoju:

-Dzieci, do etapu czołgania się – Seria Soft Sole – od narodzin do 2 lat
-Dzieci, które raczkują i prawie chodzą – Seria Xplorer – od 9 miesięcy do 2 lat
-Dzieci, które stawiają pierwsze kroczki – Seria Step Up - od 9 miesięcy do 2 lat
-Dzieci, które sprawnie poruszają się na swoich nóżkach – Seria i-Walk -  od 2 do 4 lat
-Dzieci, które pewnie biegają skaczą i tańczą– Seria Kid + - od 4 do 8 lat

Dzieci rosną w różnym tempie i nie ma jednego rozmiaru, czy rodzaju buta dla wszystkich.

Projektowanie butów na etapy życia dziecka to delikatna sztuka. Każde buty są starannie zaprojektowane z myślą o potrzebach Twojego dziecka w miarę jego wzrostu, od butów z miękką podeszwą dla noworodków po buty Kid+ dla większych dzieci. Każda seria Bobux jest starannie dostosowywana, aby uzyskać równowagę elastyczności, możliwości regulacji, trwałości i ciężaru.


Firma Bobux nie tylko chce, aby buty jej produkcji dobrze pasowały na stópkę dziecka, chce, aby pasowały lepiej niż jakikolwiek inny but, dlatego zaprojektowała je tak, aby miały taki sam kształt jak stopy Twojego dziecka, gdy rosną i rozwijają się. Wszystkie buty Bobux są wykonane ze starannie dobranych elastycznych materiałów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić ochronę, a także swobodę ruchów.

Na każdy etap rozwoju dziecka jest odpowiedni rodzaj butów Bobux, dla zdrowego naturalnego rozwoju stópek, dlatego nie ma lepszych butów dla stóp dziecka niż buty Bobux.