• Producent - EkoTuptusie


EkoTuptusie to kapcie dla dzieci od Polskiego Producenta Fiorino. Nazwanie EkoTuptusiów zwykłymi kapciami dla dzieci, czy bucikami to o wiele za mało. EkoTuptusie są produkowane wyłącznie z certyfikowanych materiałów oraz skóry bardzo wysokiej jakości sprowadzanej z Włoch. Fiorino selekcjonuje producentów tkanin oraz dokłada wszelkich starań, aby ich produkt spełniał wymagania i zaspakajał potrzeby najbardziej wymagających małych bosych stópek, nie tylko z Polski, ale i z całej Europy! Głównym celem producenta Fiorino jest niezaprzeczalnie komfort noszenia przez użytkowników obuwia, ale nie tylko. Sprawa się nieco komplikuje, jak wiemy, kiedy buciki są noszone przez dziecko. W tym przypadku należy szczególnie zadbać o to, aby buty dla dziecka nie krępowały stópek, które rosną, poza tym nasze pociechy mają czasem pulchne stópki, albo z wysokim podbiciem, albo obie te cechy stópek na raz i tu z odpowiedzią przychodzi producent Fiorino ze swoim flagowym produktem jakim są EkoTuptusie.

 

Główne cechy EkoTuptusiów

 

Wspierają i zabezpieczają prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie dziecięcych stópek.

Polecane przez specjalistów oraz rodziców

EkoTuptusie są polecane nie tylko jako pierwsze buty do nauki chodzenia przez ortopedów i fizjoterapeutów, ale również przez rodziców. Czytając opinie rodziców w Internecie ciężko byłoby natknąć się na jakąś negatywną opinię. Najczęściej rodzice doceniają w EkoTuptusiach to, że:

-Leżą jakby były szyte na miarę

-Dziecko czuje się w nich jak na boso

-Dziecko jest nimi zachwycone

-Są wysokiej jakości produktem

-Nie ślizgają się

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi opiniami na własną rękę.

 

Szeroki wybór wzorów

Od 2011 roku powstało ponad 400 różnych wzorów  EkoTuptusiów. Każdy rodzic na pewno znajdzie coś dla swojego malucha, zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopczyka. Producent posiada zespół własnych projektantów, którzy dbają o różnorodność wzorów bucików. Są EkoTuptusie inspirowane naturą, roślinami, zwierzątkami, postaciami, kształtami jak i rzeczami. Poza tym są w różnych wersjach:

- EkoTuptusie z aplikacją 
- EkoTuptusie z haftem 
- EkoTuptusie gładkie 
- EkoTuptusie ze wzmocnionym noskiem 

 

Oddychająca, perforowana antybakteryjna, antyzapachowa i antygrzybicza wkładka.

Wkładka Actifresh, o której mowa jest bardzo miękka, amortyzuje kroki i nie pozwala stópkom marznąć. Jest skonstruowana tak, że zapewnia cyrkulację powietrza i ma właściwości „oddychające”.

 

Ekotuptusie i ich rodzaje➡ EkoTuptusie Cotton 

Nie uciskają w kostce, ani w stópce, nawet gdy jest pulchniutka. Ogrzewają malutką stópkę i są wykonane z oddychającej bawełny najwyższej jakości i nie uczulających barwników. Podeszwa jest ze skórki. 

 

➡ EkoTuptusie Classic

Są to kapcie wykonane w całości z naturalnej skóry. Podeszwa bucika w tym wypadku jest jednolita skórzana. W rozmiarach od 11,5cm do 21cm.


➡ EkoTuptusie Faster

Ten rodzaj EkoTuptusiów ma bardzo solidnie wszyte w podeszwę kauczukowe antypoślizgowe wstawki. Nadają się do chodzenia i biegania na wyjątkowo śliskich powierzchniach. W rozmiarach od 11,5cm do 21cm.

 

Ekotuptusie krótko mówiąc.

To świetna opcja na pierwsze buty dla dzieci do nauki chodzenia, które mogą również służyć jako kapcie. Kapcie są uszyte w Polsce z miękkiej skóry bardzo wysokiej jakości (wytwarzanej we Włoszech bez użycia metali ciężkich) nie krępują ruchów małych stópek. Buciki spełniają funkcję bosej stopy, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. EkoTuptusie nadają się zarówno jako buty dla dzieci do raczkowania, jak i skórzane kapcie dziecięce, kapcie do przedszkola, a nawet jako buciki dla malucha na plac zabaw w cieplejsze dni.