• Tikki Harlequin Leather

Tikki Harlequin to uniwersalne buty, które sprawdzą się na placu zabaw, podczas jazdy na rowerze, czy biegania po lesie. W każdej sytuacji dając dziecku pełnię swobody i komfort.

Size
Development stages I'm running and jumping
Season Autumn, Spring
Sex girl, boy
Foot normal
Type Half-shoes
259.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of
Miękkie, wygodne i przewiewne Tikki Harlequin Vegan to pierwsze buty tej marki stworzone bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego.
 
Materiał z którego uszyto cholewkę wykonany został z wysokiej jakości bawełny w Hiszpanii, w oparciu o projekt Tikki Shoes. Ponieważ producent przywiązuje również ogromną wagę do tego by używać tylko materiałów, które są całkowicie bezpieczne w kontakcie ze skórą, wyściółka butów Harlequin wykonana jest z bawełny organicznej. Wszystkie elementy łączy ze sobą bardzo przyjazny dla środowiska klej na bazie wody.

Harlequin to projekt obuwia z wszystkimi zaletami charakterystycznymi dla koncepcji butów barefoot. Nazwa ma odzwierciedlać radość dzieciństwa, żywe kolory i czystą zabawę! Buty przystosowane są do wszelkich czynności, które lubią dzieci, można nosić je bezpośrednio na bosą stopę w cieplejsze dni, lub ze skarpetami, gdy robi się chłodniej - wiosną lub jesienią.

Super elastyczność, doskonała lekkość, dopasowanie do kształtu stopy, wspomaganie naturalnego rozwoju, zgodnie z zaleceniami pediatrów na całym świecie - to główne cechy butów Tikki. 
Harlequin będą odpowiednie na normalną stopę i każdy rodzaj podbicia. 
  • Cholewka z tkaniny bawełnianej
  • Podszewka z bawełny organicznej
  • Zginana we wszystkich kierunkach podeszwa z naturalnego kauczuku o grubości 3 mm
  • Niezwykle lekki, ważący tylko około 170g.
There is currently no comments or ratings for this product.