• ZiuZiu Red Magical Shoes

Magical Shoes ZiuZiu to skórzane buty zimowe dziecięce, które sprawdzą się jako buty do nauki chodzenia oraz buty dla dzieci, które sprawnie chodzą. Minimalistyczne z elastyczną i antypoślizgową gumową podeszwą sprawią, że maluch będzie się czuł prawie jak na boso. Ciepło zapewni wyściółka z polskiej wełny.

Size
Development stages First steps, I'm running and jumping
Season Winter
Sex girl, boy
Foot normal, wide
Type Booties
No goods
239.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 1-3 dni
Shipping price The Lack Of

Magical Shoes ZiuZiu to buty zimowe dziecięce produkowane przez polską markę. Ręcznie uszyte z miękkiej skóry oraz z elastyczną podeszwą i właściwym ociepleniem zapewnią swobodę i ciepło podczas zimowych spacerów. Magical Shoes ZiuZiu będą odpowiednie na stopę normalną i szeroką.

 • Posiadają elastyczną, antypoślizgową i bieżnikowaną podeszwę Magical Rubber Trek gr. 4,5 mm.
 • Chronią stopy przed zimnem dzięki ociepleniu z polskiej owczej wełny i membranie hydrofobowej.
 • Właściwie dopasowują się do stopy dziecka oraz pozwalają jej oddychać dzięki cholewce uszytej z naturalnej skóry.
 • Ich konstrukcja jest dostosowana do anatomii stopy dziecka. Są szerokie w palcach, całkowicie płaskie i dobrze trzymają stopę.

Ziuziu Magical Shoes są również dostępne z lżejszym ociepleniem z filcu - poznaj Magical Shoes TupTup.

UWAGA:

 • Aby zwiększyć odporność butów zimowych dziecięcych Magical Shoes ZiuZiu na wilgoć i brud oraz zachować ich dobry wygląd warto je zabezpieczyć impregnatem do obuwia.
 • Nie polecamy Magical Shoes ZiuZiu na stopy z wysokim podbiciem.

Może Cię zainteresować:

Zmierz dobrze stopę przed zakupem butów dla dzieci!Buty dla dzieci elastyczna podeszwa, jak rozpoznać

Zalecany zapas to 9-12 mm.

Jak zmierzyć stopę dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar butów dla dzieci?

Podane wielkości są zmierzone przez nas - są średnio 3 mm mniejsze, niż podane przez producenta.

Rozmiar długość wewn. [mm] szerokość [mm]
21 137 62
22 144 64
23 150 66
24 156 68
25 162 70
26 170 71

Buty dla dzieci Magical Shoes są w całości wykonane ze skóry naturalnej, dlatego należy o nie dbać w sposób zwykle stosowany do obuwia skórzanego, z kilkoma wyjątkami:

 • Nie wolno prać obuwia w pralce! Ze względu na dość długie cykle prania, których czas trwania zwykle przekracza godzinę, skóra jest zbyt długo zanurzana w wodzie, co może powodować jej łuszczenie się i kurczenie podczas suszenia. Ponadto zwiększa się ryzyko przeniesienia koloru w kontakcie z wodą. Buty należy czyścić wyłącznie przy użyciu środków do pielęgnacji skóry.
 • Skóra po bokach obuwia dziecięcego / obuwia outdoorowego / sandałów / butów może być czyszczona wyłącznie środkiem do pielęgnacji skóry.
 • Suszenie musi odbywać się powoli i wyłącznie w temperaturze pokojowej: unikaj suszenia obuwia w pobliżu źródeł ciepła (kaloryfera, kuchenki, wentylatora, ognia, suszarki do włosów lub innych źródeł ciepła lub narażając obuwie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych), które mogłyby usztywnić skóra i powodować złuszczanie się jej powierzchni.
 • Nie używaj wybielaczy, detergentów ani roztworów na bazie rozpuszczalników do czyszczenia obuwia. Obuwie zewnętrzne nie jest wodoodporne, dlatego zalecamy korzystanie z niego przy suchej pogodzie.
 • Świetne buciki! Elastyczne i wygodne, absolutnie nie krępują ruchów.
  Alena N. (2021-02-26)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price