Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Anna Skomro

Osteopatka i fizjoterapeutka pediatryczna

Mgr fizjoterapii, osteopatka, terapeutka NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności Joga. Ukończyła studia fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte na oddziale neonatologii i patologii wcześniaka i noworodka oraz w Ośrodkach Wczesnej Interwencji.  Aktualnie prowadzi swój gabinet Fiz-Osteo Anna Skomro w Rzeszowie. Oferuje również konsultacje on-line.

Wykłada na kierunku Integracja Sensoryczna. Ma też na swoim koncie badania naukowe na temat Jakość życia matek z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Prowadzi zajęcia edukacyjne w szkole rodzenia.

Oprócz w/w specjalizacji i zakresu wiedzy, ukończyła też inne liczne kursy i szkolenia osteopatyczne i fizjoterapeutyczne, w tym również: Smyko- multisensoryka, Terapia dziecka z autyzmem, Integracja Bilateralna, MNRI Integracja odruchów posturalnych i dynamicznych wg dr Svietlany Masgutovej, Globalna terapia stopy, Diagnostyka USG narządu ruchu u dzieci.

Swoją wiedzą dzieli się na swoim koncie na Instagramie osteopatka_od_dzieci

Artykuły, w których Anna dzieli się wiedzą:

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 3486 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Butki są wygodne , dobrze że mają na palcach gumę.
2024-07-22
Zamówienie wysłane błyskawicznie, profesjonalna obsługa, gorąco polecam!
pixelpixel