Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

3f

( ilość produktów: 40 )

Marka 3F to polska firma produkująca obuwie już od prawie 12 lat. W ich ofercie można znaleźć wiele rodzajów obuwia, w tym również buty barefoot dla dzieci i młodzieży, które dostępne są w naszym sklepie. 3F to marka, która niewątpliwie idzie z duchem czasu.

Odpowiedzialna produkcja obuwia

Wszystkie produkty 3F są starannie i estetycznie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które specjalnie sprowadzane są m.in. z Niemiec, Włoch i Francji. Każda para butów barefoot, nim trafi na sprzedaż, przechodzi odpowiednią kontrolę jakości. Buty stworzone są bez użycia szkodliwych substancji i zgodnie z normami UE. Część modeli powstaje przy zastosowaniu tkanin z recyclingu.

Buty dziecięce z certyfikatem

Buty barefoot marki 3F posiadają Certyfikat Zdrowej Stopy, której charakterystyczne logo – uśmiechnięta stopa na żółtym tle – rozpoznawane jest już przez wielu rodziców interesujących się prawidłowym rozwojem dziecięcych stóp. Certyfikat przyznawany jest producentom obuwia przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Krakowie, na podstawie szczegółowych badań i opinii specjalistów, m.in. ortopedy, antropologa, konstruktora obuwia, materiałoznawcy oraz technologa. Dla rodziców to wyraźny sygnał, że obuwie ze znakiem Zdrowej Stopy to buty bezpieczne dla maluchów, dostosowane do wymagań dziecięcych stóp.

Buty barefoot o przemyślanej konstrukcji

Buty barefoot 3F posiadają podeszwy, które dobrze się zginają. Szerokie czubki butów zapewniają odpowiednią ilość miejsca na palce i dają palcom możliwość swobodnej pracy. To przekłada się na wygodę podczas każdego kroku. Dodatkowe podniesienie podeszwy w strefie palców i pięty czyni buty dużo mniej podatnymi na zniszczenia. Obuwie dziecięce 3F jest także dodatkowo wzmacniane w najbardziej newralgicznych miejscach.

Buty, w których stopy czują się wolne

Buty dla dzieci 3F wykonane są z miękkich przewiewnych tkanin, przy dodatkowym zastosowaniu wyściółki z siatki Air Mesh oraz antybakteryjnej (wyjmowanej) wkładki. Taki system sprawia, że stopy mogą oddychać i nie pocą się nawet podczas intensywnego ruchu, np. na placu zabaw lub podczas wycieczki rowerowej. Nie bez powodu slogan marki 3F brzmi:„Freedom for feet”.

Buty dla malucha łatwe do zakładania

Wszystkie buty dziecięce typu barefoot 3F są tak konstruowane, by jak najłatwiej można było je włożyć i zdjąć. Wiele maluchów z pewnością bez trudu będzie mogło robić to samodzielnie. Większość modeli butów wyposażona jest w zapięcia na rzep lub są to po prostu buciki wsuwane.

Bez zbędnych ozdób

Buty barefoot 3F wyróżnia minimalizm kształtów i kolorów. Buty są zazwyczaj jedno- lub dwukolorowe – z wykorzystaniem ładnie zestawionych barw. Prosta konstrukcja butów, bez zbędnych ozdobników, to ich niewątpliwa zaleta. Buty 3F spodobają się tym wszystkim, którzy przywiązani są do tradycji, lubią wysokiej jakości polskie produkty i chcą wspierać nasze rodzime marki – z całą pewnością warto to robić!Oby coraz więcej było tak świadomych polskich producentów obuwia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 3486 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysyłka ekspresowa, buty jakość premium! Polecam!
2024-07-22
Jestem zadowolona z zakupów. Wszystko szybko i bez problemu
pixelpixel