Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie wybrać buty dla dziecka? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model

2022-03-08
Jakie wybrać buty dla dziecka? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model

Nie masz pewności, jak wybrać odpowiednie buty dla dziecka? Kupowanie butów dla dzieci przez internet budzi Twoje wątpliwości? Bosa Stópka ułatwi Ci selekcję, aby kupowanie obuwia dziecięcego było dla Ciebie możliwie najłatwiejsze. W jaki sposób? Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań, a my zajmiemy się resztą.

Buty dla dzieci w Bosej Stópce - od niemowlaka do starszaka

W Bosej Stópce znajdziesz szeroki wybór kapci i butów dla dzieci. Wszystkie modele łączy to, że sprzyjają naturalnemu rozwojowi dziecięcych stóp - nie zaburzają go ani w żaden sposób nie “wspomagają”. Buty dziecięce z Bosej Stópki umożliwiają stopom ruch zgodny z ich fizjologią, dzięki czemu mogą wzmacniać się i kształtować zgodnie z naturą. Dlaczego to ważne, by wiedzieć, jak wybrać buty dla dziecka? Dziecięce stopy mają niezwykle delikatną strukturę. Niemowlęce stópki składają się głównie z chrząstki, a ich kostnienie trwa aż do 8. r.ż. Są więc bardzo podatne na odkształcenia, więc wybór butów dla dziecka “pierwszych z brzegu” nie zawsze jest właściwy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Bosej Stópce znajdziesz wiele modeli butów dla dzieci różnych producentów, a wybór tych właściwych może być dla Ciebie złożony i czasochłonny. Dlatego…

Jak dobrze wybrać buty dla dziecka? Wypełnij formularz - wybierzemy za Ciebie

Chcemy ułatwić Ci wybór odpowiednich butów dla dziecka i jak najbardziej uprościć proces selekcji. Odpowiedz na pytania, które zadajemy w formularzu i zostaw kontakt do siebie. Nasz team prześledzi Wasze potrzeby, a w razie, gdybyśmy mieli dodatkowe pytania - skontaktujemy się z Tobą i odpowiednio poinstruujemy. Na tej podstawie zaproponujemy modele bucików wyselekcjonowane specjalnie dla Was.

Jednak pamiętaj kiedy zakupione buty dla dziecka dotrą do Was - sprawdźcie je. Pozwól maluchowi pochodzić w nich przez chwilę, pobiegać, stanąć na palcach, poruszać stopą pod różnymi kątami. Przyjrzyj się, czy buciki są odpowiednio dopasowane i, jeżeli to możliwe, porozmawiaj z dzieckiem, czy jest mu wygodnie.

Jak kupić buty dla dziecka przez internet?

Zakupy przez internet niejednokrotnie budzą wątpliwości, a szczególne obawy dotyczą doboru butów dla dziecka. Rodzice często decydują się na zakupy w sklepach stacjonarnych, gdzie mogą wybrać buty dla dzieci - zdawałoby się - odpowiednie dla dziecięcych stóp. Warto mieć jednak na uwadze, że większość sklepów stacjonarnych oferuje klasyczne buty dla dzieci, których konstrukcja często nie jest adekwatna do potrzeb rozwijających się stóp.

Zatem: jak kupić buty dla dziecka przez internet? Nie ma przecież możliwości, żeby dotknąć i przymierzyć wiele modeli, a następnie wyselekcjonować spośród nich te najlepsze. Aby zawęzić wybór, przed zakupami odpowiedz na kilka pytań, m.in. o: etap rozwoju, umiejętność chodzenia i Wasze potrzeby. Należy również dokonać właściwych pomiarów: długości i szerokości stopy oraz sprawdzić, jaki rodzaj stopy ma Twoje dziecko. Nasz bosostópkowy team pomoże Ci wybrać te modele, które będą najbardziej odpowiednie dla Twojego dziecka.

Ta wiedza może pomóc w uzupełnieniu formularza

Zmierz dobrze stopę przed zakupem butów dla dzieci!Buty dla dzieci na różne typy stóp. Czy stopa mojego dziecka jest pulchna, normalna czy wąska?

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 3494 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-24
Bardzo szybka wysyłka
2024-07-24
Szybka realizacja zamówienia. Wymiana rozmiaru także- buty przyszły następnego dnia.
pixelpixel