• Manufacturer - Bobux

Bobux, to firma z Nowej Zelandii. Marka tworzy buty dla dzieci już od 1991 roku. Bobux na tle innych producentów wyróżnia innowacyjne podejście do produkcji butów dla dzieci – swoje obuwie dopasowuje do różnych etapów rozwoju malucha, nie zaś do jego wieku.

Buty dla dzieci dostosowane do etapu rozwoju

Dzieci rosną w różnym tempie, dlatego też, zdaniem specjalistów z firmy Bobux, buty należy dopasowywać do etapu rozwoju dziecka, nie do jego wieku. Kiedy dziecko rośnie, zmieniają się trzy rzeczy: stopy, sposób poruszania oraz potrzeby. Buty Bobux zostały zaprojektowane tak, aby wspierać dziecko na każdym etapie rozwoju – zapewniać mu komfort, ochronę i swobodę ruchów. Firma Bobux rozróżnia pięć etapów rozwoju. Do każdego z nich zaprojektowała nieco inny rodzaj obuwia.

Etap I – Czołganie

Seria Soft Sole – od narodzin do 2 lat


Etap II – Raczkowanie i próby chodzenia

Seria Xplorer – od 9 miesięcy do 2 lat

 

Etap III – Sprawne chodzenie

Seria Step Up, iWalk – od roku do 4 lat


Etap IV – Bieganie, skakanie, tańczenie

Seria Kid + – od 4 do 8 lat

Buty dla dzieci, w których ważny jest każdy szczegół

Każda seria Bobux została stworzona tak, aby uzyskać pełną elastyczność buta, jak najmniejszy ciężar, wytrzymałość materiału i możliwość regulacji zapięć. Projektowanie butów dopasowanych do etapów życia dziecka, to proces, który wymaga dużej uwagi oraz precyzji. Buty Bobux powstają więc z wielką dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Od początku istnienia Bobux kieruje się przekonaniem, że obuwie dziecięce powinno być zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać dziecięcym stopom maksymalną swobodę, w żaden sposób nie krępując naturalnych ruchów oraz rozwoju ciała. Buty Bobux bardzo dobrze pasują na dziecięce stopy – mają bowiem taki sam kształt.

Do przedszkola i na długa wędrówkę

W bogatej ofercie butów dla dzieci marki Bobux znajdują się zarówno buty wiosenno-letnie, jak i buty na chłodne i mokre dni. Marka produkuje również wygodne kapcie do przedszkola lub żłobka – z uroczymi motywami bajkowych zwierząt. Wszystkie buty i kapcie Bobux cechuje łatwość zakładania i ściągania. Buty odznaczają się modnym designem i ciekawą kolorystyką. 

Z Bobux bez trudu dopasujesz obuwie do aktualnych potrzeb swojego dziecka.