• Bobux Soft Sole Woof Gull Grey

Kapcie to ten rodzaj obuwia, w którym Twoje dziecko będzie codziennie aktywnie spędzać bardzo dużą ilość czasu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dlatego wbrew pozorom wybór odpowiednich kapci jest przynajmniej tak samo ważny, jak wybór pierwszych bucików. Klasyczne skórzane kapcie to najczęstszy wybór rodziców, Zapewniają dziecięcym stopom wszystko to, czego potrzebują: swobodę jak przy chodzeniu na boso, połączoną z ochroną przed chłodem i ślizganiem się.

Size
Development stages I'm crawling, First steps, I'm running and jumping
Season Autumn, Spring, Summer
Sex girl, boy
Foot high arch, normal, plump, wide
Type Slippers
119.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of

Bobux soft sole to skórzane kapcie dla dzieci idealne już od pierwszych kroczków. Wszędzie tam, gdzie maluch nie może być na boso, ochronią jego stópki jednocześnie w żaden sposób nie krępując ich ruchów i pozwalając na ich naturalny rozwój. 

Zapewniają warunki najbardziej zbliżone do bosej stopy, więc sprawdzą się idealnie w roli kapci w żłobku, czy przedszkolu, gdzie maluch przebywa w nich długi czas. Wykonane ręcznie z naturalnej skóry najwyższej jakości są miękkie, oddychające i bezpieczne.

Przed zakupem zmierz dziecku stopę! Zalecany zapas to 0,7-1,0 cm w wypadku maluchów zaczynających przygodę z chodzeniem, lub nawet do 1,5 cm w wypadku dzieci starszych.
Szczegóły dotyczące mierzenia znajdziesz w zakładce Jak dobrać rozmiar?

 

Rozmiar S M L XL 2XL
Dł. wkładki (cm) 11,5 12,5 13,5 14,5 16,0

There is currently no comments or ratings for this product.